web namieru

Webové stránky namieru. Čo to znamená? Vyrobené pre Vás. Zákazníci ich ľahko nájdu, intuitívne sa v nich orientujú a urobia, čo potrebujete.

CIEľ je webová stránkA, ktorá vám prinesie výsledky

cieľom je vytvoriť web namieru, na ktorú budete 1. hrdá/ý a ktorá 2. Vám prinesie výsledky.

čo máte v cene vždy?

Pri tvorbe webovej stránky namieru sú nižšie uvedené služby automatické a sú súčasťou ceny. Tieto sú základom a preto tvorba webových stránok obsahuje tieto služby vždy.

DIZAJN
OBSAH
AKCIA

aby webová stránka dobre vyzerala

01

Preskúmame trh vo Vašej branži, konkurenciu, hľadáme inšpiráciu. Následne dostanete návrh wedizajnu a štruktúry Vašej webové stránky namieru.

aby mala webstránka kvalitný obsah

02

Základná úprava a optimalizácia SEO Vami dodaných materiálov a umiestnenie na web stránku. Všetko v rámci obsahovej stratégie, cieľového trhu a cielenia web stránky na kľúčové slová.

aby bol web postavený na realite – analytika

03

Bez merania sme slepí. Najlepší nástroj na meranie návštevnosti a k tomu zdarma je od Googlu. Nastavíme Vám základ, aby ste mohli sledovať, ako sa Vašej webstránke darí. Prípadne podľa dohody pridáme ďaľšie nástroje na ešte lepšiu efektivitu.

aby Vás Google našiel

04

Aby Vás vyhľadávače našli, nastavíme všetko potrebné pre každú web stránku, ktorú robíme. V prvom rade pozrieme základné kľúčové slová a podľa nich tvoríme obsah a štruktúru stránky. V druhom rade, optimalizujeme, aby bola Vaša webová stránka rýchla.

aby bol web namieru bezpečný

05

Ku každej webstránke nainštalujeme bezpečnostný software, ktorý ju bude chrániť pred útokmi. Navyše podľa hostingu aj SSL zdarma.

aby fungoval na každom zariadení

06

V dnešnej dobe už nie je možné mať webovú stránku, ktorá nie je optimalizovaná na mobilné zariadenia.

A preto Vaša webová stránka namieru bude samozrejme fungovať aj na mobiloch tabletoch.

PROCES TVORBY WEBOVÝCH STRÁNOK

Vytvorenie web stránky je proces. Robíme ho jednoduchšie, rýchlejšie a a čo najbezbolestnejšie: aby bol skôr zábavou a priniesol výsledok nad očakávania.

SPOLUPRACUJTE S NAMI
Dobrecitaty.sk
Diapoint.sk
Sayhello.sk
Svadbenie.sk
FOLLLOW
Facebook
KONTAKT
Ing. Milan Lukáč – Protopia.sk
www.protopia.sk
Pod Juhom 7666, 91101 Trenčín
0948 692 523