fotografia pre biznis

Obrázky na webové stránky, na sociálne médiá, produktové foto, tímy atď. Každý ich potrebuje. Chcem vyzerať ako profesionál? Moje fotky musia byť profesionálne.

OBRÁZOK JE VIAC AKO 1000 SLOV. ALE…

cieľom je pripraviť fotografie, ktoré Vás budú reprezentovať a klientom dajú jasný signál profesionality a kvality

čo máte v cene?

Profesionálne fotografické služby na mieru vášmu biznisu. Od produktových fotografií, cez portréty tímu, až po eventovú fotografiu – u nás nájdete všetko pod jednou strechou. Kvalitné fotky dokážu zákazníka zmeniť z polohy „hej, to vyzerá fajn“ k „wow, toto musím mať!“.

FOTOGRAFOVANIE NA MIESTE
ÚPRAVA
VÝSTUP V DIGITÁLNEJ PODOBE

foto pre weby

01

Fotografie a grafické materiály pre web na mieru pre Vaše potreby. Sťahovanie všeobecných nič nehovoriacich klišé obrázkov z Googlu je neetické. A zároveň absolútne neefektívne využitie online priestoru, ktorý máte kompletne v rukách.

produkty

02

Obal predáva. Výzor predáva. Čo lahodí oku predáva. Zároveň pokiaľ máte rozmazané, fádne, „rozpixlované“ fotky a obrázky, dobré meno si neurobíte. Neprofesionalita Vašich foto vzbudí dojem neprofesionality Vašich služieb.

tímy

03

Špeciálne ak robíte v službách a Vaši ľudia prichádzajú do styku so zákazníkmi, fotky Vášho tímu sú základ. Poľudštíte Vašu firmu tým, že Vašim klientom ukážete tváre tých, s ktorými sú v kontakte.

eventy

04

Firemná párty, PR event, výstava, sponzoringová udalosť. Ukážte, že ste tam boli, čo ste tam robili, kto tam bol, čo to prinieslo. Obrázok je viac ako 1000 slov. Dobre vybratých a nafotených 20-30 foto je lepších ako 100 fotiek na mobile krížom krážom.

UŽ ŽIADNE NUDNÉ SNÍMKY

Objavte, ako môžeme spoločne zvýšiť hodnotu Vašej značky prostredníctvom fotografie. Kontaktujte nás ešte dnes a začnime tvoriť vizuálny príbeh Vašej značky.

SPOLUPRACUJTE S NAMI
Dobrecitaty.sk
Diapoint.sk
Sayhello.sk
Svadbenie.sk
FOLLLOW
Facebook
KONTAKT
Ing. Milan Lukáč – Protopia.sk
www.protopia.sk
Pod Juhom 7666, 91101 Trenčín
0948 692 523