video pre biznis

Video na web, video na sociálne médiá (Instagram, TikTok, Youtube). Pozornosť ľudí je krátka. Video je odpoveď. Bez videa sa marketing v dnešnej dobe robiť nedá.

AK OBrázok je viac ako 1000 slov, Video JE VIAC AKO 1000 0000 ĽUDí.

video má dosah. video je prirodzená forma prijímania informácie. a najmä emócie.

čo máte v cene?

Zabudnite na nezaujímavé a predvídateľné videá. S nami získate obsah, ktorý vyniká, osloví vašu cieľovú skupinu a zanechá trvalý dojem.

natáčanie NA MIESTE
ÚPRAVA (strih, farby, zvuk)
VÝSTUP V DIGITÁLNEJ PODOBE

video pre weby

01

Predstavte svoju firmu na video. Kde ste, čo robíte, ako robíte, prečo robíte čo robíte. Celá sekcia „O nás“, ktorú firmy zvyčajne majú na webe môže byť jedno video. Bonus navyše? Viete sharovať na mnohých platformách. A budete mať dosah.

produkty a návody

02

Nový produkt? Priblížte ho videom. Zvýšite mu kredibilitu. Klientovi bude jasnejšie, čo získa a aké benefity má nákupom Vášho produktu. A nie je lepšia metóda, ako vysvetliť ako produkt funguje ako video. Videonávody boli aj budú top zdieľaný obsahom.

tímy

03

Každý radšej spolupracuje s tým, koho pozná. Predstavte seba, svoj tím, ľudí, ktorí sú v kontaktne so zákazníkmi. Budete bližšie ku klientov, stanete sa pre nich „známymi“ a získate dôveru.

eventy a podcasty

04

Organizujete eventy pre klientov, podujatia alebo tímbuildingy pre svojich zamestnancov. Ak nevytvoríte video a nezdieľate ho so svetom, prídete o veľkú šancu budovať značku, meno a PR.

RAZ, DVA, TRI, AKCIA

Priemerne si každý človek pozrie až 2 hodiny videa denne! Potrebujete, aby medzi nimi bolo aj Vaše video.

SPOLUPRACUJTE S NAMI
Dobrecitaty.sk
Diapoint.sk
Sayhello.sk
Svadbenie.sk
FOLLLOW
Facebook
KONTAKT
Ing. Milan Lukáč – Protopia.sk
www.protopia.sk
Pod Juhom 7666, 91101 Trenčín
0948 692 523