NOVINKY A AKCIE

Novinka: www na splátky – objednajte si už dnes

Čas na prečítanie: 1 minúta

Ing. Milan Lukáč, Protopia.sk

26. september 2018

Stránky www na splátky
teraz môžte získať od €19/mesačne. Nie je nutné robiť žiadne kompromisy ani čakať alebo šetriť na Vašu novú web stránku. Jednoducho jej cenu rozložíme do 12 mesačných splátok a máte modernú, funkčnú, peknú, responzívnu webovú stránku bez investície na začiatku.

Áno, je to také jednoduché. Nie sú v tom žiadne zádrhely ani háčiky. Vaša www stránka na splátky je spôsbom, ako Vám zjednodušiť vytvorenie web stránky bez zbytočného tlaku na hotovosť, ale zároveň neobetovať kvalitu.

Viem, ako to chodí, keď sa rozbiehate a každé euro je dobré, alebo ak sa mení značka a rebranduje sa a treba pomeniť všetky vizuály online aj offline atď. Alebo investujete do technológie a každá stovka naozaj dobrá.

Už ziadne kompromisy

Často s cieľom ušetriť a neminúť naraz veľa, sa hľadá kompromis. Ten ale nielen v prípade web stránky často skončí tým, že buď dostanete produkt subkvalitného typu alebo musíte nakoniec aj tak doplatiť na opravy.
Nie sme takí bohatí, aby sme šetrili tam, kde sa to môže otočiť proti nám.
A to nehovorím o stratenom čase.

S web stránkou na splátky ale kompromisy robiť nemusíte. Keď sa celková suma rozloží, mesačne to ani nepocítite.

Protopia.sk | Blog | Cez internet nepredávam

Novinka: www na splátky

Autor obrázku: Ing. Milan Lukáč

Začínate? Rebrandujete? Investujete?

„Cash Flow Is The King“ hovoria účtovníci na západe. Samozrejme to platí aj u nás.

Predstavte si, že budete chcieť webstránku, ktorá bude obsahovať práce v hodnote €400. Možno Vám práve nebude vyhovovať platiť takú hotovosť, lebo potrebujete platiť iné veci. A tak sumu rozdelíme na 12 mesačných splátok po 400:12=33.33 eur. Toľko vo firme platíte mesačne za mobil. Jednoducho to ani nepocítite. A web stránka bude pracovať pre Vás.

Ako funguje www stránka na splátky?

Jednoducho. Skontaktujte ma či už na telefóne 0948 440 180, alebo na emaili info@protopia.sk alebo tu na kontaktnom formulári. Alebo navštívte špeciálnu webstránku len na tento účel www.webstrankynasplatky.sk. Následne sa dohodneme, akú stránku potrebujete a všetky detaily, či cenu.

Keď bude dohodnutá cena, vypočítame mesačnú splátku, na ktorú si nastavíte trvalý príkaz, aby ste nemali žiadne starosti to sledovať a prvá splátka bude splatná dňom podpisu o vytvorení web stránky.

A to je celé. Potom už len hor sa na vytvorenie pekne, modernej, responzívnej a funkčnej www stránky bez kompromisov.

Ak budete mať otázky alebo chcete vypracovať cenovú ponuku, napíšte mi tu. Ozvem sa Vám čím skôr a verím, že začneme úspešnú spoluprácu.

Spýtajte sa tu...

Ozvem sa Vám čím skôr emailom alebo telefonicky a dohodneme si buď stretnutie alebo hovor.

...alebo zavolajte

0948 440 180

14 + 13 =