Potrebujete vytvoriť web stránku?

Tvorba webov je proces tvorivý. Ja dám 100 percent do Vášho projektu, odkomunikujeme, čo Vám stránka má priniesť a vytvoríme : krásnu,
funkčnú, rýchlu webstránku, na ktorú budete hrdá/ý.

Napíšte mi, kto ste, v akej branži podnikáte, čo by malo byť cieľom stránky, prípadne pošlite tipy, aké stránky sa Vám páčia a môžme sa do toho pustiť.

…alebo zavolajte či pošlite SMS

0948 440 180

Kedy by ste radi realizovali web stránku?

S akým predbežným rozpočtom počítate?

12 + 11 =

Tvorba web stránok |

Vytvorenie web stránky je proces. Ten sa pre Vás snažím maximálne zjednodušiť, zrýchliť a urobiť čo najbezbolestnejšie, aby bol skôr zábavou a priniesol výsledok nad očakávania.

Venujem Vám 100 percenntnú koncentráciu, aby sme dokázali v rámci dohodnutého času, rozpočtu a očakávaných výsledkov vytvoriť stránku, ktorá je 1. dizajnovo pekná a budete na ňu hrdí, 2. funkčne splní, čo potrebujete, 3. technicky bude rýchla, bezpečná a prinesie Vám výsledky!

MÍTING

1. stanovíme cieľ web stránky

2. aké typy stránok sa Vám páčia

3. čo by mala web stránka robiť

4. kedy chcete mať we stránku hotovú

5. aký máte rozpočet na vytvorenie web stránky

l

CENA

1. pripravím Vám návrh web stránky na mieru

2. vyberieme dizajn

3. dohodneme rozsah prác

4. potvrdíme termín

5. potvrdíme cenovú ponuku za webovp stránku

g

TESTY

1. vytvorenie webovej stránky beta verzie 1.0 a jej test

2. úprava web stránky na mieru podľa požiadaviek

3. testovanie odkazov, obrázkov, zobrazovania na rôznych obrazovkách

z

DEPLOYMENT

1. presun webu na živý server

2. optimalizácia SEO

3. analytika webu

4. bezpečnosť web stránky

5. test a optimalizácia rýchlosti

6. záverečný test živej verzie 1.0

Čo získavate s každou jednou webovou stránkou automaticky? |

Všetky služby nižšie sú automatické a sú vždy súčasťou ceny web stránok. Sú základom, ktoré treba mať a preto tvorba web stránok obsahuje tieto služby vždy.
k

Koncept a dizajn

Preskúmam trh vo Vašej branži, konkurenciu, hľadám inšpiráciu, po meetingu potom pripravím návrh dizajnu a štruktúry Vašej web stránky.
Z

Obsah

Základná úprava a optimalizácia SEO Vami dodaných materiálov a umiestnenie na web stránku. Všetko v rámci obsahovej stratégie, cieľového trhu a cielenia web stránky na kľúčové slová.
g

Google Analytics

Bez merania sme slepí. Najlepší nástroj na meranie návštevnosti a k tomu zdarma je Google Analytics. Nastavím Vám ho, aby ste mohli sledovať, ako sa Vašej webstránke darí.

Bezpečnosť

Ku každej webstránke nainštalujem bezpečnostný software, ktorý ju bude chrániť pred útokmi. Navyše podľa hostingu aj SSL zdarma.
i

Tréning

Aby ste si mohli upravovať čo potrebujete, pridávať akcie, novinky a podobne, ukážem Vám, ako na to. O web stránku sa budete vedieť postarať aj sami.

SEO optimalizácia

Aby Vás Google lepšie našiel, nastavím všetko potrebné pre každú web stránku, ktorú robím. A optimalizujem, aby bola rýchla.