Projekt: Drevenica Čičmany u pána Klopana |

Protopia.sk | Porfólio | Drevenica Čičmany

Čo sa riešilo?

Drevenica v Čičmanoch u pána Klopana sa nachádza v malebnej dedinke a pán Klopan ju svojpomocne dal dokopy do podoby, kde sa dá ubytovať v tradičnom a krásnom prostredí a zároveň v komforte, na aký sme zvyknutí.

Cieľ webstránky

Webstránka vznikla ako prezentačné digitálne dielko. Drevenica je jednoducho veľmi pekná, na skutočne výbornom mieste a výborne vybavená. Pána Klopana sa mnohí pýtajú, kde to je, ako to tam vyzerá. Webstránka je rýchly a ideálny komunikačný kanál na zodpovedanie všetkých týchto základných otázok. V súčasnosti slúži skôr ako rodinná chalupa na víkendy a stretnutia pre známych a rodinu.

Funkcionalita

Kontaktný formulár. Možnosť vložiť videá, galéria s fotografiami.

Dizajn

Jednoduchá, ale pekná a nie tuctová jednostránková webstránka, ktorá bude má ukázať a naladiť na Čičmany a drevenicu pána Klopana.

Výsledok…

Webstránka po spustení bola do 7 dní naindexovaná a Google ju našiel. Zároveň do cca 21 dní po zadaní kľúčového slova „drevenica cicmany“ sa nachádza webstránka na prvej strane vo vyhľadávaní v Googli. Webstránka bola zároveň nastavená na Google Business, kde je aktuálne cez 1500 návštev mesačne, ktoré smerujú na webstránku. Webstránka je ohodnotená ako bezpečná (využíva sa https protokol) a Mobile Friendy (optimalizovaná pre Google).

O webstránke:

Klient: Drevenica Čičmany

Dátum: Júl 2017

Rozsah práce: Branding (logo, farebná schéma, typografia, komplet dizajn), funkcionalita, analytika, rýchlosť, vyhľadávače.

Webstránka:  drevenicacicmany.sk

Protopia.sk | Porfólio | Drevenica Čičmany | Screenshot

Páči sa Vám tento typ stránky?