Projekt: Dobrecitaty.sk – citáty, ktoré Ti pomôžu v živote |

Protopia.sk | Porfólio | Kanas-sro - pneumatiky

Čo sa riešilo?

Webstránka pre Dobrecitaty.sk – citáty, ktoré Ti pomôžu v živote. Výber citátov na vyše 120 tém, všetky aj po anglicky, kvalita, nie kvantita. Všetky citáty budú v peknej grafickej úprave.

Cieľ webstránky

Autor disponuje zbierkou vybraných citátov, ktoré používa v živote pre zábavu, návod, inšpiráciu – ako fastfood pre mozog a chce si vytvoriť online miesto, kde si ich všetky zhromaždí a zároveň sa s nimi podelí s verejnosťou. A každý z nich bude aj v angličtine pre všetkých, ktorí sa učia tento jazyk (je to výborná pomôcka). Citátmi bude postupne napĺňať stránku.

Funkcionalita

Kontaktný formulár. Stránka vyladená na bezpečnosť s bezpečnostným cetrifikátom https, ochranou, vyladením na rýchlosť (minimalizácia Javascriptu, CSS, Gzip atď) a responzivitu a takisto ako bonus pridané Google Business služby (Search console, analytika atď). Možnosť zdieľania na sociálne siete. Vytvorená aj Facebook stránka a Instagram. Možnosť vyhľadávania citátu podľa slov, podľa kategórií, podľa slovíčok.

Dizajn

Responzívna webstránka funkčná na mobiloch a počítačoch. Jednoduchý dizajn, dôležitá rýchlosť, prehľad a počítať s tým, že do budúcnosti tam budú stovky citátov, aby bolo možné ich v peknej grafickej podobe prehľadávať a čítať.

O webstránke:

Klient: Dobrecitaty.sk

Dátum: Marec 2020

Rozsah práce: Farebná schéma, typografia, komplet dizajn, kompletný copywriting, funkcionalita, analytika, rýchlosť, bezpečnosť, vyhľadávače, lokálny marketing, nákup domény, hosting

Webstránka:  www.dobrecitaty.sk

Protopia.sk | Screenshot |Porfólio | Kanas-sro - pneumatiky

Páči sa Vám tento typ web stránky?